Ubytování

motiv-28

Vybavení apartmánů

Lednice s mrazákem (v každém apartmánu)

Sklokeramická deska

Varná konvice

Jídelní servis

Mikrovlnná trouba

Toustovač

Kávovar (na kapsle Dolce Gusto)

Piknikový koš

Televize

Pračka, sušička (ve společných prostorách chodby)

WiFi internet

Hry pro děti

Hygiena (toaletní papír, tekutá mýdla na ruce, jar na nádobí, mycí houbičky)

Textil (chrániče matrací, ručníky, prostěradla, povlečení, osušky, koupelnové předložky, sušák na prádlo)

Parkoviště pro auta

Uzamykatelná garáž na kola (zajištěna kamerovým systémem)

Venkovní posezení s grilem, ohništěm a pískovištěm (připraveno dřevo a třísky na zátop, vidlice na opékání)

Vyhřívané skříňky (na outdoorové oblečení)

Vysoušeč (sněhulí, běžecké a lyžařské obuvi)

Vysoušeč vlasů

Sportovní potřeby (badminton, turnball, míč)

Ubytování

Apartmán I. – 1. ročník

V horském penzionu Františka Kinského kdysi bývala škola. A právě proto se u nás jednotlivé apartmány jmenují podle ročníků. I. ročník je ideální pro rodinnou dovolenou. Nabízí ubytování pro šest osob. Apartmán má tři samostatné ložnice, z toho jednu s manželským dvoulůžkem a dvě malé ložnice pro děti či vnoučata. V každé z nich je po jedné palandě. Apartmán má plně vybavenou kuchyni, v níž jsou dvě velké lednice a samostatnou jídelnu s televizorem. Tu od ložnic oddělují vždy dvoje dveře. A tak při večerním posezení nebudete rušit ty, kteří se již uložili k spánku. Ranní výpravu do hor plných zážitků vám usnadní dvě samostatná WC, oddělená sprcha a dvě umyvadla v samostatném prostoru. Apartmán se nachází v přízemí, a tak si věci při příjezdu či odjezdu můžete podat okny. Výhled z kuchyně a jídelny je na kostel sv. Aloise a soukromé parkoviště. Z ložnic na kostel sv. Aloise a venkovní posezení.

Celková kapacita 6 lůžek

Celková kapacita 6 lůžek

Počet pokojů: 4

Počet pokojů: 4

Počet ložnic: 3

Počet ložnic: 3

Rozloha: 52,6 m2

Rozloha: 52,6 m2

Apartmán II. – 2. ročník

II. ročník v naší „staré škole“ je ideálním typem ubytování pro početnější rodiny či skupiny přátel, kolegů a sportovců. Nabízí ubytování celkem pro deset osob. Apartmán má dvě samostatné ložnice s manželskými lůžky a jeden velký pokoj se dvěma palandami a dvěma samostatnými lůžky, kde se pohodlně vyspí dalších šest lidí. Tomuto pokoji říkáme dětský. Koncept tohoto apartmánu je pojat tak, že rodiče či prarodiče spí v soukromí partnerských ložnicích, zatím co jejich děti usínají všechny pohromadě. A právě tato varianta je pro partu dětí na dovolené na horách jedním z největších zážitků. V jejich dětském pokoji je čeká stůl i koberec pro stolní a jiné hry, a také plyšový mamut, který k Dolní Moravě neodmyslitelně patří. Starou školu připomíná dřevěné počítadlo. Apartmán má plně vybavenou kuchyni, v níž jsou dvě velké lednice. Její součástí je velký jídelní stůl pro deset osob. Ranní či večerní výpravu vám usnadní tři samostatná WC, tři samostatné oddělené sprchy a čtyři umyvadla v samostatném prostoru. Apartmán se nachází v přízemí, a tak si okny můžete podat kávu či capuccino z kávovarů Dolce Gusto, skleničku sektu nebo pokrmy na grilování. Současně tu máte pod okny dohled na své ratolesti na dětském pískovišti. Výhled z kuchyně a jídelny je na kostel sv. Aloise a venkovní posezení. Apartmán má široké chodby pro manipulaci s dětským kočárkem či invalidním vozíkem. Na chodbě je speciální skříňka pro uložení lyží, běžek a snowboardů, a také vyhřívaná skříňka pro vaše outdoorové oblečení. Apartmán je bezbariérový.

Celková kapacita 10 lůžek

Celková kapacita 10 lůžek

Počet pokojů: 4

Počet pokojů: 4

Počet ložnic: 3

Počet ložnic: 3

Rozloha: 88,2 m2

Rozloha: 88,2 m2

Apartmán III. – 3. ročník

Apartmán třetí nabízí ubytování pro deset osob. Apartmán má dvě samostatné ložnice s manželskými lůžky. Partnerské pokoje od sebe oddělují další dvě menší trojlůžkové ložnice, v nichž je vždy po jedné palandě a jednom samostatném lůžku. Apartmán nabízí řešení takové, že rodiče či prarodiče spí v soukromí partnerských ložnicích, které jsou od sebe vzdáleny ob dva pokoje, zatím co jejich děti s kamarády nebo s babičkami usínají v prostředních dvou pokojích. Partnerské ložnice jsou v celé vile vybaveny zrcadly, která se mohou hodit dámám při ranních úpravách. Třetí ročník má plně vybavenou kuchyni, v níž jsou dvě velké lednice a samostatnou jídelnu, kterou od ložnic oddělují dvoje dveře. A tak se ranní ptáčata a sovy při posezení navzájem neruší. Pohodlnou dovolenou s partou přátel vám zpříjemní dvě samostatná WC, dvě samostatné oddělené sprchy a dvě umyvadla v odděleném prostoru. Apartmán se nachází v prvním patře a nabízí výhled na kostel sv. Aloise. V chodbě je speciální skříňka pro uložení lyží, běžek a snowboardů, a také vyhřívaná skříňka pro vaše outdoorové oblečení.

Celková kapacita 10 lůžek

Celková kapacita 10 lůžek

Počet pokojů: 5

Počet pokojů: 5

Počet ložnic: 4

Počet ložnic: 4

Rozloha: 75,7 m2

Rozloha: 75,7 m2

Apartmán IV. – 4. ročník

Čtvrtý ročník je největším a nejslunnějším apartmánem našeho penzionu. Je ideálním typem ubytování pro početnější rodiny či skupiny přátel, kolegů a sportovců. Je ještě prostornější obdobou apartmánu 2. a nabízí ubytování celkem pro deset osob. Apartmán má dvě samostatné ložnice s manželskými lůžky a jeden velký pokoj se dvěma palandami a dvěma samostatnými lůžky, kde se pohodlně vyspí dalších šest lidí. Tomuto pokoji říkáme dětský. Koncept tohoto apartmánu je pojat tak, že rodiče či prarodiče spí v soukromí partnerských ložnicích, zatím co jejich děti usínají všechny pohromadě. A právě tato varianta je pro partu dětí na dovolené na horách jedním z největších zážitků. V jejich dětském pokoji je čeká stůl i koberec pro stolní a jiné hry, a také plyšový mamut, který k Dolní Moravě neodmyslitelně patří. Apartmán má plně vybavenou kuchyni, v níž jsou dvě velké lednice. Její součástí je velký jídelní stůl pro deset osob. Ranní či večerní výpravu vám usnadní tři samostatná WC, tři samostatné oddělené sprchy a čtyři umyvadla v samostatném prostoru. Apartmán se nachází v prvním patře vily a nabízí výhled na kostel sv. Aloise, venkovní posezení i výhled do údolí. V chodbě je umístěna speciální skříňka pro uložení lyží, běžek a snowboardů, a také vyhřívaná skříňka pro vaše outdoorové oblečení.

Celková kapacita 10 lůžek

Celková kapacita 10 lůžek

Počet pokojů: 4

Počet pokojů: 4

Počet ložnic: 3

Počet ložnic: 3

Rozloha: 95,5 m2

Rozloha: 95,5 m2

Partneři

Karta hosta SNĚŽNÍK PASS:

Stáhněte si svůj SněžníkPass a využívejte slevy v Turistické oblasti Králický Sněžník!

Aktuální přehled slev naleznete na stránce: www.obecdolnimorava.cz/sneznikpass

Po vyplnění údajů a zaplacení pobytového poplatku, obdržíte vše na váš e-mail.

Kontakty

Apartmány U Aloise
Velká Morava 38
Dolní Morava
561 69

+420 604 460 916

+420 604 514 383

+420 734 450 634

50.1288567N, 16.8009644E